Originální PFka novoročenky 2022, firemní PF, kreslené a vtipné novoročenky na zakázku

 
Papírová čtyřkolka - Časté dotazy
 

Odpovědi na vaše dotazy

Jak udělat objednávku a co v ní uvést?
Objednávku prosím zašlete na originalni-pf@email.cz. Uveďte počet objednávaných kusů čtyřkolky, vaši dodací adresu a fakturační údaje.

Jaká je dodací lhůta?
Čtyřkolku bez potisku expedujeme druhý den po obdržení objednávky. Potisk čtyřkolky již není v nabídce, nicméně model byl vyvíjen tak, abyste si ho mohli na podvozku potisknout vlastním razítkem.

Jak probíhá doprava?
Zásilky do 30kg jsou zasílány na dobírku Českoku poštou. Těžší zásilky jsou zasílány na dobírku přepravní službou. Hmotnost zásilky i ceník dopravy najdete v ceníku.

Lze objednat čtyřkolku v jiné barvě?
Každou barvu je nutné tisknout v řádu tisíců kusů, aby byl model cenově přijatelný. Proto čtyřkolku nabízíme standardně v zelené barvě, která se lidem podle provedeného průzkumu líbí nejvíce. Na zakázku vám ovšem můžeme připravit cokoli, vše je jen otázkou množství, času a v neposlední řadě samozřejmě ceny. Máte-li speciální přání, rádi vám připravíme kalkulaci.

 

 

Jaké má čtyřkolka rozměry?
Fotografii čtyřkolky na ruce dospělého člověka najdete ve fotogalerii. Rozměry jsou
16,5x10x9,5 cm. Tedy pokud to slepíte správně :-)

Co je potřeba ke složení čtyřkolky?
Nůžky nebo zalamovací nůž pro vystřižení jednotlivých dílů. Dále něco, čím se dají ohnout hrany, například vypsaná tužka, kopýtko z manikúry nebo oblá hrana nože. Pak už jen lepidlo a případně špejli na nanášení lepidla. A ještě jedna maličkost, bez které to nesložíte. Trocha trpělivosti :-)

Jak vypadá sešit před rozstříháním?
Jedná se o brožuru velikosti A4 s obálkou a čtyřmi listy z tvrdého papíru s jednotlivými díly čtyřkolky. Na obálce je přehledný grafický návod pro skládání v podobě srozumitelných piktogramů, takže dárek nebo produkt můžete využít i pro zahraniční partnery a zákazníky. Náhled najdete v informacích o čtyřkolce.

Mohu si objednat již složené čtyřkolky?
Ne. Složení čtyřkolky, pokud má být opravdu precizní a pokud člověk není příliš zručný, zabere i několik hodin. Navíc, to skládání je na celém dárku nejzajímavější. Můžeme vám také zaslat kvalitnější fotografie již složených čtyřkolek, abyste je mohli zákazníkům ukázat.

Mohu si zásilku odvézt sám?
Pokud to uvedete v objednávce a pokud se předem telefonicky domluvíme tak ano. Sídlíme ve Vysokém Mýtě. Místo předání aktuálně dle domluvy.

Je možné zásilku reklamovat?
Pokud bude zásilka nějakým způsobem viditelně poškozena, sdělte to dotyčnému pracovníkovi pošty nebo přepravní firmy. Sdělí vám jak postupovat. Měl by vám umožnit zásilku otevřít v jeho přítomnosti a zkontrolovat nebo ji lze zkontrolovat na poště. Přesný postup neznáme, protože k žádnému poškození zásilky zatím nedošlo. Navíc je obsah krabice balen do vzduchové folie.

Pokud máte jiné dotazy nebo speciální požadavky, rádi vám je zodpovíme na emailu originalni-pf@email.cz.

Zde najdete ceník a instrukce k objednávce.